czwartek, 10 sierpnia 2017

IDZIE NOWE, czyli zmiany na blogu


Latem czas płynie wolniej. Wakacje nastrajają do zmian. Pozwalają spojrzeć na wiele kwestii z dystansu.
Przez ostatnie 11 miesięcy była tu kompletna cisza. Chcę to zmienić.  Chcę, by blog HEHO był miejscem, do którego lubicie zaglądać. A w związku z tym, musi się tu regularnie pojawiać coś nowego. Coś interesującego.


                                           Autor zdjęcia: Marta Fekner

BYŁO TAK...

Dotychczas na blogu pracowni głównie pojawiały się relacje, a właściwie fotorelacje, z wydarzeń, które się u nas odbywały. Dwa słowa komentarza. I tyle. Sama muszę przyznać, że taka forma nie jest zbyt zachęcająca do dłuższego przeglądania.

BEDZIE INACZEJ...

Chcę zmienić formułę. Migawki z wydarzeń w pracowni nadal będą się pojawiać, jednak będą dodatkiem; jednym z rodzajów wpisów. Planuję natomiast by większość postów miała charakter edukacyjny, oraz informacyjny. Będzie trochę o technikach tworzenia i dekorowania ceramiki. Przedstawię Wam artystów tworzących z gliny. Będzie co nieco o ceramice w kontekście podróży i kultury. No i oczywiście nie może zabraknąć relacji z wydarzeń, na których ceramika jest jednym z głównych bohaterów.

WASZE ZDANIE JEST DLA NAS WAŻNE

Chcemy, żeby pojawiały się tu informacje, które Was ciekawią. Napiszcie, proszę, w komentarzach, jakie tematy by Was zainteresowały do zajrzenia na bloga HEHO. I o czym chcielibyście przeczytać. Jesteśmy ciekawe Waszego zdania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz